Gif 60x60

KONTAKT

Multi ubezpieczenia
ul. Warszawska 15
Kraków - Węgrzce

Porady:

 • gry dla dzieci

  SŁOWNIK UBEZPIECZENIOWY

  ABANDON

  w praktyce ubezpieczeń morskich oznacza porzucenie przez ubezpieczającego ubezpieczonego przedmiotu...

  Broker ubezpieczeniowy

  Osoba fizyczna lub prawna, zajmująca się pośredniczeniem lub zawieraniem umów ubezpieczenia. ..

  AUTO-CASCO

  Zakres ubezpieczenia auto-casco..

  Polisa ubezpieczeniowa

  Dokument potwierdzający zawarcie umowy ubezpieczenia, wystawiony przez zakład ubezpieczeń. ..

  AEROCARGO

  Aerocargo to ubezpieczenie ładunku w przewozie lotniczym, krajowym lub międzynarodowym. ..

  Agent ubezpieczeniowy

  Osoba fizyczna, osoba prawna lub przedsiębiorca nie mający osobowości prawnej...

 • Obniżyć wysokość składki na OC i AC

  Marcinkiewicz do ubezpieczycieli

  Obniżyć wysokość składki na OC i AC
  Pierwszy w Polsce motocykl z wideorejestratorem pozwalającym rejestrować w ruchu wykroczenia popełniane przez kierujących motocyklami.
  Dar taki otrzymała we wtorek stołeczna policja.

  Podczas uroczystości pełniący funkcję prezydenta stolicy Kazimierz Marcinkiewcz zaapelował do ubezpieczycieli o obniżenie składek OC i AC, bo bezpieczeństwo w Warszawie wzrasta.

  Marcinkiewicz uważa, że ze względu na wysoki poziom przestępczości w stolicy stawki ubezpieczeniowe w Warszawie były do tej pory prawie o 50 proc. wyższe niż w innych polskich miastach.

  Jego zdaniem bezpieczeństwo w Warszawie obecnie wzrasta, dlatego składki należy obniżyć.

  Jak dodał, w ciągu ostatnich 3 lat nastąpił spadek poziomu różnych działań przestępczych m.in. spadek rozbojów o 47 proc., kradzieży samochodów prawie o 58 proc. To powód, dla którego składki należy obniżyć - uważa.

  Roczna składka AC to średnio: poza Warszawą - ok. 518 zł, w Warszawie - 864 zł. Jeśli chodzi o OC - poza Warszawą wynosi ok. 272 zł, w Warszawie - 419 zł. Mówię o przykładowym modelu samochodu, którego nie będę tu wymieniał - zaznaczył Marcinkiewicz.

  Marcinkiewicz podkreślił, że przeprowadził już wstępne rozmowy z firmami ubezpieczeniowymi, a ich wyniki "są zachęcające". Dodał, że we wtorek rozesłał do nich pisemne prośby o obniżenie składek OC i AC dla Warszawy.

  Nowoczesny sprzęt dla policji i straży sfinansował urząd miasta. Motocykl, który we wtorek otrzymała stołeczna policja, to jedyny w Polsce taki pojazd wyposażony w wideorejestrator. To urządzenie przydatne przede wszystkich w ujawnianiu i zwalczaniu wykroczeń popełnianych przez motocyklistów, którzy do tej pory czuli się bezkarni - podkreślił naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji mł. insp. Jacek Zalewski.

  Jak powiedział Z-ca Komendanta Stołecznego Policji Roman Starzomski, motocykl, który może rozwinąć maksymalną prędkość ponad 250 km/h., jest w stanie doścignąć każdy pojazd. Dogonimy nawet jadących z zawrotną prędkością piratów drogowych - zapewnił.

  Także komendant warszawskiej Państwowej Straży Pożarnej Marian Bielecki uważa, że podnośnik, który otrzymała we wtorek stołeczna Straż Pożarna, jest najnowocześniejszy w Polsce. Sięga do 44 metrów (13-14 piętro), a do kosza tego podnośnika można zabrać całą 5-osobową rodzinę - podkreślił. Jak dodał, podnośnik jest wyposażony w "działko", którym można podawać ok. 3,5 tys. litrów wody na minutę. To bardzo ważne szczególnie w przypadku pożarów wysokich obiektów jak bloki mieszkalne i kościoły - dodał.

  Strażacy dostali też dodatkowe wyposażenie (m.in. kamery używane w działaniach ratowniczych, piły do cięcia stali oraz drewna).

  Podczas uroczystości pełniący funkcję Prezydenta m.st. Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz wystosował apel do firm ubezpieczeniowych o obniżenie składek ubezpieczeniowych samochodów - OC i AC.
  Źródło: ubezpieczenia.wp.pl


  FORMULARZ ZAPYTANIA
  darmowe obliczenia składek ubezpieczenia

  Dowiedz się ile za ubezpieczenie zapłacisz u nas. Wypełnij formularz, a my skontakujemy się z Tobą, aby przedstawić najkorzystniejszą ofertę.

  UWAGA! Ze względu na konieczność podpisywania polis prosimy o kontakt TYLKO osoby mogące zawierać ubezpieczenie w Krakowie.

  W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych prosimy o podawanie kodu pocztowego koniecznego do precyzyjnego wyliczenia składki.

  Temat:
  Zapytanie:
  Telefon kontaktowy:
  Email:
    CAPTCHA
  Kod obrazka:   Uwzględnij wielkość liter!  Szukasz taniego OC?
  Axa Direct już od 540zł! Oblicz teraz!


  Skrót wiadomości:
  Marcinkiewicz apeluje: obniżyć składki ubezpieczeniowe autocaso i OC